Nasza firma

Nasza historia

Żeby nas lepiej poznać, musimy cofnąć się do początków, czyli sprzedaży motocykli. Pierwsze biuro i magazyn naszej firmy znajdowały się w garażu. Szybko jednak pojawił się pierwszy klient, poszerzenie oferty, a następnie zmiana lokalu na większy, dzięki stale rosnącej liczbie klientów. Wybrany lokal znajdował się na ul. Wyszogrodzkiej 84b w Płocku, która jest jedną z głównych arterii miasta.
Większy lokal to większe możliwości, dlatego poszerzyliśmy ofertę o nowe motocykle. Rozmowy przeprowadzone z ówczesnymi importerami motocykli japońskich zaowocowały podpisaniem umowy dealerskiej z Mitsui Motor Polska, która wówczas była wyłącznym importerem motocykli Yamaha na terenie naszego kraju. Już w pierwszym roku współpracy nasza firma została wybrana najlepszym nowym dealerem w Polsce. Ten sukces jest wynikiem nacisku na rzetelną i uczciwą obsługę klientów, którzy chętnie wracali do salonu.
2002 rok to ważny moment dla rozwoju firmy. Po wykupieniu i zmodernizowaniu nieruchomości, stały się one niezależnymi obiektami. W jednym z nich prowadzona była sprzedaż nowych pojazdów i akcesoriów. W drugim natomiast znajdował się serwis, dział sprzedaży części zamiennych oraz magazyn.

Nasza oferta

Z czasem asortyment oferowanych produktów i usług rozszerzał się. Obecnie obejmuje sprzedaż motocykli, skuterów (w tym także śnieżnych i wodnych), pojazdów czterokołowych ATV, łodzi, silników zaburtowych, agregatów prądotwórczych, odśnieżarek oraz szerokiego spektrum akcesoriów i części zamiennych. Ponadto prowadzone są szeroko pojęte usługi serwisowe, m.in. przeglądy, naprawy (także powypadkowe) czy diagnostyka.
W 2007 roku rozpoczęto budowę nowego salonu, który został oddany do użytku przez nadzór budowlany 20 grudnia 2011 roku. Po przeprowadzeniu inwentaryzacji oraz wszelkich działań związanych z przeniesieniem towaru handlowego i wyposażenia serwisu, z dniem 9 stycznia 2012 roku rozpoczęto działalność w nowym obiekcie. Znajduje się on na ul. świętego Huberta 8A w Cekanowie k. Płocka, tuż przy drodze krajowej nr 62, 3 kilometry za granicami Płocka w kierunku Warszawy.
Nasza pasja do jednośladów nie słabnie, więc naturalnym było zrobić kolejny krok. Otwieramy specjalistyczny sklep z rowerami elektrycznymi Ecobike, których sami jesteśmy użytkownikami. Mając wieloletnie doświadczenie, rzetelnie doradzimy i pomożemy wybrać model dopasowany do preferencji użytkownika. Hobby stało się naszą pracą, dlatego każdy klient może liczyć na obsługę na najwyższym poziomie, oraz najlepszą jakość. Zaczynamy od Ecobike, ale planujemy wprowadzić inne marki oraz dalej się rozwijać, ponieważ „only sky is the limit”!