Żeby nas lepiej poznać, musimy cofnąć się do początków, czyli sprzedaży motocykli. W 1995 roku naszym pierwszym zajęciem zrodzonym z pasji był handel motocyklami sprowadzonymi z zagranicy. Wykonywaliśmy nasza pracę na tyle dobrze, że już trzy lata później rozszerzyliśmy staliśmy się autoryzowanym dealerem nowych motocykli Yamaha w Płocku. Już w pierwszym roku zapracowaliśmy na tytuł najlepszego nowego dealera w Polsce.

Lata mijały, nasza firma się rozwijała, a asortyment stawał się coraz szerszy. W 2012 roku został oddany do użytku nasz nowy obiekt w Cekanowie koło Płocka, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba.

Następny krok – mój pierwszy rower elektryczny

Nasza miłość do jednośladów nie słabła, a sami będąc w wolnych chwilach rowerzystami bardzo zaciekawiliśmy się ofertą rowerów elektrycznych. Na początku nie pod kątem biznesu, ale prywatnego użytkowania. Już po pierwszych testach było wiadomo, że rowery elektryczne skradły nasze serca. Wycieczki stawały się coraz dłuższe, tym samym odkryliśmy wiele pięknych miejsc w okolicy, które dotychczas były przed nami ukryte. Kilometry pokonywane rowerem elektrycznym pomogły nam regenerować się po ciężkiej pracy, niezależnie od posiadanej kondycji fizycznej.

EcoBike – rowery elektryczne w Płocku

Po kilku miesiącach użytkowania rowerów elektrycznych EcoBike udaliśmy się do fabryki tych jednośladów do Wrocławia. Obejrzeliśmy hale produkcyjne, zobaczyliśmy magazyny oraz proces produkcji. Odbyliśmy ważną rozmowę z zarządem. Wróciliśmy do Płocka z umową pozwalającą nam wprowadzić je do naszej oferty sprzedaży, z czego byliśmy bardzo zadowoleni. Już niedługo rowery elektryczne Ecobike miały pojawić się w Płocku.

Pierwsza dostawa rowerów elektrycznych

Nie trzeba było długo czekać na pierwszą dostawę. Pierwsza partia przyjechała ciężarówką. Z radością przygotowaliśmy miejsce w salonie. Od tamtej pory posiadamy przynajmniej kilkanaście rowerów na stałe dostępnych od ręki, by klienci mogli je zobaczyć lub odbyć jazdę testową. Jeśli więc szukasz rowerów elektrycznych w Płocku – już wiesz, gdzie się zgłosić!